طراحی سایت
دوشنبه 28 خرداد 1403.
تاریخ شمسی :

دکوپارت

EN

FA

تولید کننده مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی

نام واحد تولیدی : شرکت پارت تجهیز پیام

برند تجاری : دکو پارت

نام مدیرعامل : محمد جواد شجاعی
سال تاسیس واحد تولیدی : 1382
نوع تولیدات شرکت : طراحی و تولید مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی
شرح مختصری از فعالیت های شرکت
تولیدات دکوپارت  با بهره گیری از دانش و فن آوری روز و تجربه دیرینه و با استفاده از امکانات و دستگاههای مدرن ، و با اعتقاد به لزوم حفظ کیفیت و رضایت مصرف کننده ،تولید می گردد. این شرکت ازسال 1382 تولید انواع میز ،کتابخانه و قفسه بندی های اداری فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز توانسته خود را در رده برترین تولید کنندگان ایران قرار دهد.
حمایتهای بیدریغ شما مشتریان عزیز، شرکت دکوپارت را بر آن داشت که محصولات خود را در گروههای مدولار، کلاسیک و مدرن توسعه دهد، به نحوی که بتواند جوابگوی هر نوع سلیقه مشتریان با هر میزان بودجه باشد. قابل ذکر است که محصولات دکوپارت  دارای کاتالوگ وخدمات پس از فروش هستند.
بازار داخلی 
از آنجایی که مبنای تولیدات دکوپارت بر اساس نیاز مشتری تنظیم می گردد و سیاست جاری در این شرکت در خصوص تبلیغات و فروش کالا از طریق فروشگاه های معتبر ارائه می گردد توانسته موقعیت متعالی را در بازار داخلی برقرار نماید.
تیم طراحی
دکوپارت  توانسته با بکار گیری تیم طراحی جوان تحصیلکرده و با تجربه خود ،طرح های خود را طبق آخرین متدهای طراحی جهان به بازار ارائه دهد .
مدیریت و افزایش سطح بهره وری : تحصیل و تحقیق در علم مدیریت روز دنیا و بکار گرفتن آن در خصوص ایجاد انگیزه در میان پرسنل و بالا بردن سطح کیفی کار و متفاوت بودن در تولید و خدمات پس از فروش و در نهایت رضایت مشتری که هدف اصلی دکوپارت می باشد توانسته نامی نیک از دکوپارت در میان مشتریان بجای گذارد.
مهمترین عوامل موفقیت 
استفاده از نیروی انسانی جوان و متخصص ،استفاده از تکنولوژی روز دنیا ،استفاده از مواد اولیه و مرغوب.
افتخارات دکوپارت  
_ تقدیر شده در Hofex2016

_ تقدیر شده در نمایشگاه ابر برندها 94